Martin střídal a jeho tým srovnal skóre se St. Pauli

26.07.2011 08:18

Eintracht v úvodním domácím vystoupení po sestupu do druhé bundesligy ztratil dva body. Doma remizoval se St. Pauli 1:1. Frankfurt remízu zachraňoval ve druhém poločase, kdy na hřiště přišel Martin.

O vyrovnání se postaral čtvrt hodiny před koncem Meier. To už byl na hřišti Martin, který byl druhým střídajícím hráčem svého mužstva. V 63. minutě nahradil útočníka Hoffera. Ten se narozdíl od prvního utkání střelecky neprosadil.

O víkendu čeká na Frankfurt pohárový zápas s FC Hallescher a pak utkání na hřišti překvapivého lídra 2. bundesligy, na půdě nováčka v Braunschweigu.

Eintracht Frankfurt - FC St. Pauli 1:1 (0:1)
Branky: 78. Meier - 38. Bartels. Rozhodčí: Kinhöfer. ŽK: Clark, Schwegler - Boll, Takyi. Diváci: 16500. Frankfurt: Kessler - Jung, Clark, Schildenfeld, Djakpa - Schwegler - Rode, Lehmann (74. Gekas) - Caio (46. Matmour), Meier - Hoffer (63. Fenin). Trenér: Veh. St. Pauli: Tschauner - Schachten, Thorandt, Sobiech, Kalla - Boll - Bartels (84. Daube), Takyi (57. Bruns), M. Kruse, Naki (78. Funk) - Ebbers. Trenér: Schubert.

Autoři: David Kalvas