Orli prohráli ve Stuttgartu

25.04.2009 20:15

Martin, kterého v týdnu trápily problémy s kolenem, nastoupil do utkání 29. kola, ale z výsledku radost neměl. Jeho tým totiž prohrál na stadionu favorizovaného Stuttgartu, který nadále usiluje o účast v Lize mistrů, 0:2.

Martin, kterého v týdnu trápily problémy s nakopnutým kolenem, nastoupil do utkání 29. kola bundesligy, ale z výsledku radost neměl. Jeho tým totiž prohrál na stadionu favorizovaného Stuttgartu, který nadále usiluje o účast v Lize mistrů, 0:2.

Martin dostal důvěru od kouče Funkela od úvodní minuty a na trávníku bojoval celé utkání. V prvním poločase byl velmi aktivní, dostal se do ohrožení branky domácích, ale překonat bývalého reprezentačního gólmana Lehmanna se mu nepodařilo.

VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt 2:0 (1:0)
Branky: 33. Cacau, 48. Gomez. Rozhodčí: Winkmann. ŽK: Hilbert - Ochs, Fink. Diváci: 55000. Stuttgart: Lehmann - Träsch, Tasci (46. Boulahrouz), Delpierre, Magnin - Khedira, Lanig - Hilbert, Gebhart (66. Elson) - Gomez (88. Schieber), Cacau. Trenér: Babbel. Frankfurt: Pröll - Ochs, Chris (84. Bellaid), Russ, Spycher - Fink, Inamoto (46. Bajramovič) - Steinhöfer (61. Korkmaz), Meier, Fenin - Liberopoulos.
Autoři: David Kalvas