Zase gól a zase výhra. Tentokrát nad Košicemi

22.06.2011 22:19

Také ve druhém přípravném utkání na soustředění v Rakousku Eintracht vyhrál. Tentokrát deklasoval MFK Košice 5:1. Martin se opět trefil, ve druhé půli z penalty.

Frankfurt demonstroval svoji sílu a převahu nad soupeřem, vyhrál bez větších potíží. „Senica byla lepší než Košice,“ uvedl Martin, který nastoupil do druhého poločasu a proměnil pokutový kop. „Jsem rád za každý gól, hned se člověku líp trénuje,“ řekl.

MFK Košice – Eintracht Frankfurt 1:5 (1:2)
Branky: 79. Karaš - 6. Hoffer, 44. Meier, 59. Ciao, 72. Fenin z penalty, 78. Djakpa. Košice: Tofiloski – Mik. Tóth, Djokovič (46. Ostojič), Hovančík, Čonka – Isola, Kavka – Viazanko (46. Karaš), U. Matič (60. Skvašík), Pačinda (46. Gál-Andrezly) – Škutka (60. T. Kubík). Frankfurt: Nikolov – Jung (65. Hien), Bell, Russ, Djakpa – Rode (46. Clark), Schwegler, Lehmann (65. Titsch-Rivero), Meier (46. Caio) – Gekas (46. Fenin), Hoffer (65. Alvarez)

Autoři: David Kalvas